KONST / Litografier / Färglitografi 9758113
nr 975 8113
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Stockholm, 210/375, signerad 1980, motivet: 40x55
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 19:46:24
24/8 17:03:58
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas